Przejdź do treści
aplikacje randkowe

Aplikacje randkowe zawładnęły naszym światem ale czy wiemy jakich zabiegów użyć, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniego partnera? Przygotowaliśmy dla was 4 porady, które pomogą Wam w korzystaniu z tego typu aplikacji.

Prostą częścią jest znalezienie najlepszych aplikacji randkowych online. Trudniejszą  częścią jest wymyślenie informacji profilowych, które dokładnie portretuje Waszą  osobowość.

W ograniczonej ilości liter i kilka zdjęć, jak można zidentyfikować siebie?

Jeśli jesteś częstym użytkownikiem Tindera czy też Badoo lub mówiąc inaczej aplikacje randkowe nie są dla Ciebie obce, będziesz w stanie wskazać wszystkie rzeczy, których nie lubisz w profilach innych ludzi (podobno najczęstsze wyłączniki aplikacji randkowych to zdjęcia w lustrze/siłowni, emotikony i sprośne żarty), ale zaprojektowanie własnego suwaka dopasowującego nie jest takie proste.

Dobry opis jest kluczowy, jeśli chodzi o profil w aplikacjach randkowych.

Wskazówka 1: Zdjęcia, które są skoncentrowane na Tobie są lepsze dla Twojego profilu randkowego.

Celem powinno być zawsze pokazanie, kim jesteś i zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Zdjęcia solowe (zrobione przez innych) i kandyzowane, które pokazują Twoją osobowość lub pasje i zainteresowania są zawsze lepsze niż selfie.

Twoje zdjęcia mają na celu pokazanie aspektów Twojego codziennego życia, szczególnie tych, którymi chciałbyś się podzielić z innymi. 

Wskazówka 2: Mniej nie zawsze znaczy więcej.

Nie zapomnij wypełnić swojego profilu! Użyj zwrotów, które najlepiej Cię określają, ponieważ teraz masz szansę pochwalić się swoim fantastycznym poczuciem humoru i przedstawić się swojej następnej potencjalnej znajomości. Każdy docenia dowcipny, oryginalny profil, ale nie umieszczaj w swoim bio niczego, czego nie chciałbyś u innej osoby.

Mówienie komuś, czego nie lubisz, sprawia, że czują się niepewnie, co sprawia, że są bardziej skłonni do odrzucenia w lewo. Zadawanie pytania w swoim profilu, na które kobieta może odpowiedzieć jako jej pierwsza wiadomość do Ciebie, jest zawsze fantastycznym pomysłem dla mężczyzn szukających randki.

W dzisiejszych czasach mały ruch palca potrafi zawarzyć na naszej przyszłości.

Wskazówka 3: Bądź dumny z tego, kim jesteś i co masz do zaoferowania.

Kluczowe jest podkreślenie swoich zainteresowań, aby rozwinąć solidny profil. Podaj konkretne przypadki lub opowieści, które pokazują, co czyni cię wyjątkowym – wiele osób jest zabawnych, wychodzących, żądnych przygód, lubi podróżować lub lubi być aktywnym, więc upewnij się, że dajesz znać potencjalnemu partnerowi, że jesteś zainteresowany również innymi obszarami.

A spotkanie kogoś, kto podziela Twoje zainteresowania, może sprawić, że nowy związek będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący!

Wskazówka 4: Powiedz, czego szukasz, jeśli wiesz, czego szukasz.

Im bardziej możesz być jednoznaczny, gdy wyrażasz, czego szukasz w ewentualnym związku, tym lepiej! Nie używaj specyficznej terminologii randkowej, takiej jak chłopak/dziewczyna, lub szerokich atrybutów, takich jak współczucie czy poczucie humoru. To zrozumiałe, że większość ludzi na nie poluje.

Zamiast tego napisz coś bardziej oczywistego, jak „Szukając kogoś, kto nie tylko przytrzyma dla mnie drzwi, ale także pozwoli mi otworzyć drzwi dla nich”.

Czy aplikacje randkowe są dla każdego?

Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedź sam, oczywiście z naszymi wskazówkami znalezienie partnera/partnerki, może stać się łatwiejsze. Ale.. oczywiście, są osoby, które wolą poznawać nowe osoby od razu w realu. Przeniesienie znajomości ze sfery internetowej do realnego życia jest dla tych osób kluczowe. Takie osoby powinny, raczej skupić się na innych możliwościach, jeśli chodzi i szukanie partnera.