Przejdź do treści

Blog

Ogłoszenia Matrymonialne

Czy ogłoszenia matrymonialne mogą mi pomóc? Single i singielki imają się różnych sposób, aby znaleźć swego wymarzonego partnera. Imprezy, szybkie randki (speed dating), aplikacje randkowe i ogłoszenia matrymonialne, każda z tych metod poznawania potencjalnych partnerów ma swoje plusy i minusy. Szczególnie dwie ostatnie pozycje święcą… Czytaj dalej »Ogłoszenia Matrymonialne

podróż z miłości

Czy powinieneś przenieść się do innego miasta, województwa , a nawet kraju w celu nawiązania relacji?

Podczas gdy związek na odległość może być utrzymywany, większość partnerów wybrałaby bycie razem, gdyby mieli wybór. Jednak przeprowadzka do nowego miejsca to ogromny wybór i powinieneś pomyśleć o tym, dlaczego się wybierasz i z czego zrezygnujesz. Oto kilka pytań, które należy sobie zadać, aby pomóc… Czytaj dalej »Czy powinieneś przenieść się do innego miasta, województwa , a nawet kraju w celu nawiązania relacji?

aplikacje randkowe

Aplikacje Randkowe – jak zwiększyć swoje szanse?

Aplikacje randkowe zawładnęły naszym światem ale czy wiemy jakich zabiegów użyć, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniego partnera? Przygotowaliśmy dla was 4 porady, które pomogą Wam w korzystaniu z tego typu aplikacji. Prostą częścią jest znalezienie najlepszych aplikacji randkowych online. Trudniejszą  częścią jest wymyślenie… Czytaj dalej »Aplikacje Randkowe – jak zwiększyć swoje szanse?