Przejdź do treści

O nas

klawisz z napisem - dating-spots.pl

Czego Chcemy?

Chcemy dać Ci szanse prezentacji , aby znaleźć odpowiednią osobę nie można być biernym ! 

Chcesz urozmaicić swoje życie towarzyskie, a może marzysz o kimś wyjątkowym do romantycznej relacji? My jesteśmy mistrzami i sprawimy, że Twoje randki staną się niczym bajkowe opowieści. Nie wierzysz? Tylko popatrz na nasze ogłoszenia towarzyskie. Nasz portal randkowy to Twój prawdziwy Sezam pełen skarbów w postaci olbrzymiej bazy danych osób, które czekają właśnie na Twoje zaklęcie. Kto wie? Może Kopciuszek zamieni się w księżniczkę, obudzi się Śpiąca Królewna, a żaba zamieni się w Księcia. A może to będzie bohaterski Shrek walczący mężnie o Twoją miłość, Fiono? Chyba że wolisz być jak Piękna i Bestia? Ogłoszenia towarzyskie na naszym portalu to Twoja czarodziejska różdżka, a nasz portal randkowy daje Ci do niej nieograniczony dostęp. Hokus pokus, Abracadabra – i dzieje się magia – nasze internetowe randki otwierają dla Ciebie swoje czarodziejskie wrota… Wystarczy że powiesz: „Sezamie otwórz się!”

Dlaczego My?

Wiemy czego potrzebujesz do tego , aby znaleźć życiowego partnera! Portal randkowy to świetne narzędzie tylko Ty zadecydujesz jak je wykorzystasz. Dzięki naszym wskazówką wszystko okaże się łatwe , a internetowe znajomości przerodzą się w randki w realu! 

telefon z aplikacjami - dating-spot.pl anonse

Obsługa Użytkowników

Masz z czymś problem ? Wyślij wiadomość do nas wiadomość , poprzez formularz w profilu użytkownika. Pomożemy i doradzimy jak zacząć !

Pełna Responsywność

Jesteś w podróży ? Nie posiadasz komputera stacjonarnego a ni laptopa ? Nic straconego , aby w pełni korzystać z naszego portalu wystarczy telefon !

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy , że nasze zabezpieczenia i bezpieczne logowanie zapewni Ci anonimowość . Tylko od Twojej decyzji zależy kiedy ujawnisz swoje prawdziwe dane .